






Senual All-In/EXCLUSIVE Amsterdam
★ Sensual All-In (Exclusive) Amsterdam, elke 1e of 2e zaterdag van de maand ★
Het fundamentele probleem is anonimiteit en intimiteit. Goede solide maar sexy dansbare muziek, wat al de 'secret Underground-sound' wordt genoemd. Sexy en laagdrempelige DRESSCODE (link) !! De juiste, verzorgde, knappe, ruimdenkende (Swingers/) bezoekers zorgen voor de rest ! Dance-Chill-Meet ❤❤❤
We geven ook geen feest, maar een (erotische) ERVARING
Voor het publiek dat niet wil en kan kiezen tussen een erotisch feest, een kinky / thema feestje of een paren club ... ons concept is UNIEK !!!
Wij hebben al dit alles onder 1 dak .... met alle vergunningen om je VRIJ TE VOELEN
Waardoor wij een grote aantrekkingskracht hebben voor (beginnende) Swingers ❤️
GEEN MANNEN ALLEEN GARANTIE !
ALL-IN EXCLUSIVE AMSTERDAM :
Lees onder staande uitleg over de All-In.... EXTRA bij de EXCLUSIVE editie, die wij 4x per jaar geven. Is een prachtige sensuele Erotische Shows, aangevuld met een beroemde Dj zoals Winston Post. Beter kan het echt niet worden....
ALL-IN AMSTERDAM :
Openingstijden zijn in Amsterdam 20:00 tot 04:00 en kenmerkt zich door het ALL-IN concept voor onbeperkte premium drank, fingerfood, locker en parkeren.
Om onze bezoekers niet op hoge kosten te jagen..
Betaal je een gedeelte van de Ticketprijs online en de rest aan de deur.
Dit geeft de garantie om deel te nemen aan een event die uiteindelijk uitverkocht is.
De extra deurprijs in in Amsterdam €34,95 p.p.
Meer LINGERIE gericht.
De intimiteit van de club, die wij zelf totaal verbouwen voor het intieme Underground gevoel in de donkere main area met danspalen en zithoekjes. waar het tease en please kan beginnen op de ultieme sexy beats van de beste nederlandse Dj's op door ons geplaatste zuiverste geluidsapparatuur.
Club Paradise in de meest exclusieve historische club (met zeer bekende naam), waar vroeger, onder het genot van paaldanseressen en prive dames, veel geheime zaken werden gedaan onder de penoze. Een club met een ziel die je alleen in films ziet. Dat is het gevoel en het decor van onze unieke feesten op deze locatie. Een prachtige dance area met centrale dj optredens, op het podium met danspalen. Rondom banken om te zitten of te spelen. Beneden en op de 1e verdieping, vele verschillende (afsluitbare) playrooms en sling, om in alle luxe het tease voort te zetten. Ook beschikt deze club luxe sauna's en darkroom, whirlpool en op de 2e verdieping een Dakterras.
DE ultieme Undergound beleving 😍
Lockers en de ruimte waar deze bevinden is vaak een drama, NIET bij ons !!
Na de intree is een luxe lockerruimte aanwezig met grote lockers en voldoende ruimte om je om te kleden met aparte bankjes.
Je kan met casual kleding naar binnen en gelijk omkleden, dus niet pas om 23:00 maar vanaf het begin, zodat de flow niet onderbroken wordt.
Ook is er een luxe blockhut op het dakteras ingericht als rook area.
Bij iedere editie bevind zich een leuke kleding winkel voor lingerie mannen/vrouwen, massage olie ed...
2e deel Garantie Ticket aan de deur IS VERPLICHT:
Amsterdam - €34,95 p.p.
Dit evenement wordt gehouden in de meest luxe parenclub vd wereld (voorheen Yap Yum Amsterdam).
Specifiek op ons maandelijks event, wordt er veel geïnvesteerd om de club om te bouwen naar onze norm en trekken, via veel platvormen, enorm veel leuke verzorgde bezoekers aan. Met een vriendelijke prijs ten opzichte van thema feesten als little sins/caviar/so.x/ betaal je al €75 pp. Zonder drank….
Wij zijn een thema organisatie met oa dit All-In concept, maandelijks in deze unieke club's, waarbij onze strenge regels (geen mannen alleen) en tot einde event, druk met bezoekers.
Ons excuus voor het lange verhaal, maar is belangrijk dat onze bezoekers onze positie weten en niet voor niks dat we iedere maand uitverkocht zijn 😍
HOTEL ARRANGEMENT AMSTERDAM v.a. €95,00!!
Onderstaande Hotels liggen in de regio, wij hebben hier geen verbinding mee maar wel de beste ervaring. Booking.com voor overige hotels.
TIP boek op tijd omdat u zo de laagste prijs heeft EN de hotels snel volgeboekt zijn !!
☛ LINK: " I Hotel " (naast Club)
☛ LINK: " Bastion Hotel Amsterdam Noord" (2 min met taxi)
☛ LINK: " Fletcher Amsterdam" (10 min met taxi)
✅ PLUS verplicht €34,95 All-In onbeperkt premium drank, fingerfood, lockers, parkeren
✅ (afsluitbare) playrooms, darkrooms, sauna en Whirlpool
✅ Zeer STRENGE controle op DRESSCODE
☛ https://www.secretunderground-eu.com/dresscode
✅ Reservering bij hoge uitzondering, gelden tot 22:00 !!
✅ Voldoende GRATIS parkeerruimte rondom de club
✅ 21+ (Vrouw 18+)
✅ Geen (telefoon-) camera's toegestaan, indien geconstateerd= directe inbeslagname.
Parkeergelegenheid & Bereikbaarheid:
Club Paradise Amsterdam
Het adres is:
Schaafstraat 26a
1021 KE Amsterdam (Nederland)
LET OP !! Pak bij de navigatie de optie voor "Centrum Noord" (hoef je niet door centrum)
Achter de club's is een behoorlijk grote parkeerplaats, maar net te klein voor onze bezoekers, dus wees er snel bij. Rondom de club's is ruim voldoende gratis parkeerplaats.